GURUP APARTMANI

Bostanlinin ilk apartmanlarindan Gurup Apartmanı, 60 yıllık yaşı ile, geçtiğimiz İzmir depreminden ağır hasar alarak çıktı. Zamanında ultra lux yapılmış binamızı kentsel dönüşüme sokmaya karar verdik. Günümüzde de aynı kaliteyi yakalamak istedik. Yaptığımız geniş araştırmalar neticesinde binamınız BEYAZIT YAPI firmasına emanet etmeye karar verdik. İnsaat süresince gerek bilgileriyle ,gerek yüksek sorumluluklariyla, gerekse zariflikleri ve kibarlıklarıyla bizi hiç üzmediler. Sözleşme süresi içinde evlerimiz teslim edildi.. Verdikleri her sözde durdular. Bize sağlam ve kaliteli dairelerimizi teslim ettiler. Her şey için çok teşekkürler Beyazıt Yapı .....

RİDA ÖLÇÜM - GURUP APARTMANI DAİRE SAHİBİ


ÇAĞLAR APARTMANI

Çağlar Apartmanı olarak kentsel dönüşüm sürecine girmeye karar verdiğimizde, tabiki her kentsel dönüşüm karar alan apartman gibi bizde müteahhit firma arayışına girdik. Uzun görüşmelerden sonra firmanın daha önce yapmış olduğu binaların referansları ile birlikte Beyazıt Yapı İnşaat ile çalışmaya karar verdik. Fırat Beyazıt ‘ın deneyim ve tecrübelerine güvenerek binamızı teslim ettik. Bu kadar kalabalık ve çok hissedarlı bir binada sözleşme aşamasına gelebilmek bile büyük bir başarı iken , binamızı sözleşme tarihinden önce , teknik şartnameye uygun olarak eksizsiz bir şekilde bitirip bize teslim edebildikleri  için canı gönülden kutluyoruz.

İnşaat ile ilgili bilgileri, kalite ve memnuniyet prensipleri,  problemler karşısında gösterdikleri çözüm yetenekleri , pozitif ve güleryüzlü yaklaşımları için ayrıca ekip arkadaşlarına teşekkürlerimizi sunarız.

İSMAİL HAKKI SOYSAL - NEVRİYE SOYSAL - ÇAĞLAR APARTMANI 54 NOLU DAİRE SAHİBİ


ÇİMEN APARTMANI

6 Senedir oturduğumuz kentsel dönüşümlü dairemizde hiçbir sorun çıkmadan oturuyoruz. Son derece kaliteli iç yapıyla evlerimizde huzurla yaşıyoruz. Başarılarınızın devamını diliyor, etrafımızda daha çok Beyazıt Yapı İnşaat apartmanlarını görmek istiyoruz. Kalitenize güvenimiz sonsuz. Teşekkür ederiz.

HÜLYA OKÇU - ÇİMEN APARTMANI DAİRE SAHİBİ


GARDEN SUITES

Bizim apartmanımızın kentsel dönüşüm hikayesi, bir apartmanın inşaat sürecinden çok daha geniş kapsamlı ve bir o kadar da zorlu bir süreçti. Karşıyaka Belediyesinin almış olduğu bir kararla apartmanımızın kentsel dönüşüme başlaması 1.5 yıla yakın bir süre durduruldu. Uzun süren mücadeleler ile önceki imar haklarımıza göre daha kısıtlı bir imar hakkı 2022 yılının Şubat ayında inşaatın temelini atabildik. Bu zorlu süreç boyunca Fırat ve Polat Beyazıt sadece bizim apartmanımızın müteahhiti olarak değil, aynı kısıtlamalarla karşı karşıya olan bütün mahallede ki kat maliklerinin hakları için ellerinden gelen çabayı ve bütün imkanlarını kullandılar. Sadece bu çabaları için bile ayrıca teşekkürü hak ediyorlar.

Netice itibariyle çıkan bütün zorlukları birlikte aşarak, 15 ay gibi bir süre içinde bu gün içinde bulunduğumuz 2023 yılının Mayıs ayında inşaatımızı bitirdik. Yaptığımız sözleşmede olmamasına ve hiçbir talebimiz olmamasına rağmen kendi tasarruflarını kullanarak, radyatör yerine tüm daireleri yerden ısıtma sistemi ile yaptılar, doğramalarımızı pimapen yerine ısı yalıtımlı alüminyum kullanarak yaptılar. İnşaatımızda temelden, ince inşaatına, su ve elektrik tesisatına kadar kullanılan bütün malzemeleri titizlikle seçtiklerine şahit oldum.

Bütün bu süreç boyunca gösterdikleri iyi niyet ve olumlu yaklaşımları için Beyazıt Yapı İnşaat ve çalışma ekibine memnuniyetimizi ifade eder, kendilerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

TARIK UTKUN - BAŞAK APARTMANI YÖNETİCİSİ


BURCU APARTMANI

Binamızın kentsel dönüşüme girme ihtiyacı doğduğunda müteahhit firma arayışını başladık. Beyazıt Yapı İnşaat firması en içimize sinen , en güven veren firma oldu. 4 Şubat 2014 yılında başlayan inşaatımız 13 Ocak 2015 arasında 13 ay gibi kısa bir sürede inşaatımız tamamlandı. Firma sahibi Polat Beyazıt ve Fırat Beyazıt ‘a , ayrıca bütün personellerine teşekkürlerimizi iletir, başarılarının devamını dilerim.

MEHMET ÖZGEN - BURCU APARTMANI DAİRE SAHİBİ


ADA APARTMANI

1998 yılından beri Denizli’de inşaatlar yapıyorum. Tabii ki Denizli İzmir ‘e özellikle Bostanlı’ya göre daha sağlam bir zemine sahip. Karşıyaka ‘da ev almaya karar verdiğimde, önceliğim binanın temeli , betonu ve kalıp işçiliğini görerek karar vermek oldu. Bu süreçte ADA Apartmanının temelinden itibaren son kat tabliye betonuna kadar takip ettim. Bu süreçte Fırat Beyazıt ile tanıştım ve onu tanıdım. İlgisinden , binaya olan sevgisinden ve en önemlisi yeniliğe açık olması benim ADA Apartmanından ilk dairemin kararını verdirdi. İkinci dairemi ELKİMA dan aldım ki bu arada gördüğüm kendini aşan üst yapı yı yenilemesi (Bina girişleri , malzeme seçimleri ve montajları ) şimdilerde üçüncü dairemi hiç düşünmeden Fırat Beyazıt dan alacağım. Kısacası, bir bina üst montajı bakılarak alınmaz. Binanın temelinden itibaren sağlamlığı ve tüm zemin etütlerine uygun yapan bir firma olduğu için Fırat Beyazıt bugün Bostanlı’da çok iyi işler yapan bir firma konumuna geldi. Yenilikleri takip etmesi ve çizgisinden ayrılmaması dileğiyle.

İLYAS GÜCEREN - ADA APARTMANI DAİRE SAHİBİ


GÜNAYDIN  APARTMANI

Kentsel dönüşüm kapsamında Cemal Gürsel Cad. no:418 de bulunan apartmanımızın inşaatını yaptırmak üzere çeşitli firmalardan teklif alarak ve firmaların yaptığı işleri inceleyerek sonuçta Fırat Beyazıt A.Ş. firmasında karar kılınmıştır. Firma önce yenilenecek binamızın projelerini hazırlayarak onayımıza sunmuştur . belediye ve ilgili kurumlardan tüm izin ve onayları alarak bizlerden de son onayları aldıktan sonra inşaata zamanında başlamıştır.

İnşaat, iş programına uygun süreçte devam etmiş ve inşaat sürecinde bizlerin kontrolleri ile bazı imalatların düzeltilmesi konusunda istenilenler itirazsız yapılmıştır. İnşaat sırasında tüm kat maliklerinin çeşitli kurumlarda görülmesi gereken işleri (kira yardımı , tapu işlemleri vb.) firma tarafından yapılmıştır.

İnşaatımız sözleşmede belirtildiği sürede (18 ay) idari ve teknik şartnameye uygun olarak tamamlanmıştır. Anahtar teslimi sözleşmede belirtildiği gibi firma tarafından hiçbir ek bedel ödenmesi talep edilmemiştir.

2020 yılında İzmir ‘de yaşadığımız depremde binamızda ufak tefek alçı sıva çatlakları dışında hiçbir hasar olmamasından, böylece temel sistemine ve taşıyıcı sisteme dair tüm projeler sağlıklı olup , sağlam bir uygulama yapıldığı deneyimini yaşamaktan memnun olduk.

Fırat Beyazıt İnşaat yöneticilerine ve ekibine teşekkür ederim.

TÜLAY YESÜGEV - MİMAR - GÜNAYDIN APARTMANI 12 NOLU DAİRE SAHİBİ


SELAY APARTMANI

Kentsel dönüşümde Selay apartmanın yenilenmesi için apartman genel kurulunca çalışmaları yürütmek üzere bizlerden; geçmişte 4 kooperatif kurmuş ve yönetmiş Prof.İbrahim Aksöz, inşaat müteahhiti Haluk Tezcan, deneyimli Tümgeneral Zekai Altay seçildik. Bütün çalışmaları komisyon olarak sözleşme ve teknik şartnameyi hazırlayarak yürüttük. Bu çalışmaları Fırat Beyazıt İnşaat San.ve Tic. A.Ş. yetkilileri ile revize ederek son halini oluşturduk.

Bütün çalışmalar sözleşme ve teknik şartname esaslarına göre yürütüldü. İnşaat süresince firma yetkili ve personeli ile uyum içinde çalıştık. Firma, inşaatı aksatmadan, belirlenen sürede (18 ay) bitirdi. Bu sürede daire sahipleri hiçbir bedel ödemedikleri gibi 18 ay boyunca Çevre Şehircilik Bakanlığından kira desteği ve firmadan sözleşmede belirlenen tutarda kira ödemesi aldılar. İnşaatın kalitesi teknik şartnamede belirtildiği şekilde birinci sınıf kalitede tamamlandı.

Oturma raporu ile bütün işlemler firmaca yerine getirildi. Yerleştikten sonra çıkan olağan sorunlar firma tarafından ek bir ödeme talep etmeksizin kısa zamanda giderildi. Tüm arsa sahipleri, inşaatın süresi içinde kaliteli bir şekilde tamamlanmasından çok memnun kaldılar, firmaya ve komisyon olarak bizlere teşekkürlerini ilettiler. Komisyon üyeleri olarak Fırat Beyazıt İnşaat. San. Ve Tic. A.Ş mensuplarının uyum içinde çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendilerini tebrik eder, başarılar dileriz.

SELAY APARTMANI KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU


ELKİMA APARTMANI

Beyazıt İnşaat'ın tamamladığı Elkima Apartmanı arsa sahibi olarak böyle bir binada oturduğum için, bu firma ile karşılaşma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kentsel dönüşüm alanında tecrübeleriyle bize bu süreçte yardımcı olan Beyazıt İnşaat, süreç boyunca herkesin aklındaki soru işaretlerini sabır ve özenle cevapladılar. Deneyimli personel kadrosunun deneyimi ile her zaman sorunun değil çözümün parçası oldular.

Süreç sonunda bize yeni ve güvenli bir yapı teslim ederken, dairemizde kullanılan her ürün teknik şartnameye uygun üst kalite malzeme ve usta bir işçilik ile tamamlanmıştı. Mesleğim gereği titizlikle içinde bulunduğum bu kentsel dönüşüm sürecinde Beyazıt Yapı İnşaat ekibi ile hiçbir problem yaşamamış olup taleplerimizi her zaman güleryüz ve nezaket ile karşıladılar. Teslim sonrasında da yine firma ile her zaman iletişim içinde olduk. Kentsel dönüşüm sürecini problemsiz ve üst kalitede tamamlayarak binamızı bize zamanında ve eksiksiz teslim ettikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

BERK DEMİRKAN - ELKİMA APARTMANI


DURU APARTMANI

Şuanda ikamet ettiğimiz binamızın yapımında 1,5 yıl gibi bir süre için anlaşmamıza rağmen, binamız bir yıl gibi bir sürede teslim edilmiştir. Taşıma esnasında da karşılaştığımız sorunların çözümümde de bizlerden yardımlarını esirgemediler. İnşaat esnasında kullanacakları malzemeler konusunda daire sahiplerinin görüşlerini alarak istenilen malzemelerin kullanılması için gereken kolaylığı sağladılar. Bu nedenle Beyazıt Yapı İnşaat ortakları ve çalışan tüm personellere teşekkür ederiz.

AHMET BALCI - DURU APARTMANI

Duru Apt. kat malikleri ve kullanıcıları adına; yeni binamızın inşaat ve kentsel dönüşüm uygulama firması BEYAZIT YAPI İNŞAAT müteahhitleri ve çalışma ekibine, yoğun memnuniyetimizi ifade ederiz.

ERDOĞAN ÖZÇEVİK - DURU APARTMANI YÖNETİCİSİ


YERSU APARTMANI

İzmir Bostanlı'da hep bir ev almak istiyordum ama doğru projeyi bulmakta çok zorlanıyordum.

Beyazıt İnşaat ile tanışana kadar... 

Bana Yersu Apartmanı projesinin tüm teknik detaylarını, proje konumunu ve özelliklerini anlattığında doğru bir yatırım olacağına çok inandım. 

Ev tesliminde; binanın dış cephesinin çok modern ve elit oluşu, dairenin içinde kullanılan tüm malzemelerin üst düzey markaların en son modellerinin kullanılmış olması beni fazlasıyla tatmin ve mutlu etti. Tabii söz verdikleri tarihte de teslim etmeleri ne kadar profesyonel ve prensip sahibi olduklarını da gösterdi. 

2020 depreminde binamızda veya dairelerde hiçbir sorun olmamasına rağmen; Beyazıt İnşaat yetkililerinin bizleri aramaları ve binayı detaylı şekilde teftiş etmeleri gerçekten takdir edilmesi gereken bir durumdu.

Hakkı hakka vermek gerekirse...

Bu sektörde, Beyazıt İnşaatın "KALİTE personellerine ve HİZMET" çıtasını çok yükselttiklerini söylemek gerekli.

Tüm Beyazıt İnşaat yönetici ve çok teşekkürlerimi sunarım.  Saygılarımla,

BUĞRA HATİPOĞLU - YERSU APARTMANI DAİRE SAHİBİ


PERİM APARTMANI

Perim Apartmanı Yönetimi'nden Kentsel Dönüşüm Süreci;

Birinci derecede deprem bölgesinde yaşıyor olmamız gerçekliği ile apartmanımızın kentsel dönüşüm sürecini başlattık. Süreci yönetmek üzere oluşturduğumuz komisyon önderliğinde, arsa sahiplerinin de katılımıyla beraber üstlenici firma arayışlarımızda Beyazıt Yapı İnşaat Ortaklığı yetkilileri ile tanıştık.Tarafımıza sunulan proje tekliflerinde fark yaratan mimari ve teknik özellikleri ile Beyazıt Yapı İnşaat Ortaklığı firmasıyla çalışma kararı aldık.

Nihai şartname aşamasında komisyonumuzun tüm talepleri dikkate alındı. Kentsel dönüşüm süresi boyunca arsa sahiplerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sağlamış olduğu kira desteği uygulaması için gerekli tüm bilgilendirme ve yönlendirmeler firma tarafından sağlandı.

Firma inşaatı aksatmadan şartname kapsamında sözleşme süresinde tamamladı. Oturma ruhsatı ile ilgili tüm işlemlerde süresinde gerçekleşti. Yerleştikten sonra ortaya çıkan olağan aksaklıklar garanti kapsamında mağduriyet yaratılmadan giderildi.

Beyazıt Yapı İnşaat Ortaklığı'na başarılı organizasyonlarının en önemli yapıtaşları olan profesyonellik, iş birliği ve yetenekleri için bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

PERİM APARTMANI YÖNETİMİ


TOPRAK APARTMANI

Toprak Apartmanı kentsel dönüşümü için Beyazıt Yapı İnşaat ile çalıştık. Deneyimli ekipleri ve yönetimi ile yeni binayı çok iyi kalitede ve tam zamanında sonuçlandırdı. Bu süreçte gerekli tüm destek verildi. Sonuçtan çok memnun olduğumuz için Beyazıt Yapımın diğer çalışmalarını da takip ediyoruz. Kentsel dönüşüm için güvenilir ve kaliteli bir firma arayışındaysanız Beyazıt yapı inşaatı kesinlikle tavsiye ederiz.

HASAN & ŞENAY ANAGÖK


ALİBEY APARTMANI

Beyazıt Yapı inşaattan 2018 yılında Alsancak'ta kentsel dönüşüm ile kendileri tarafından yeniden inşa edilen Ali bey apartmanından bir daire satın aldım. Mesleğim icabı İnşaatı devam ederken Beyazıt inşaattan bazı taleplerim oldu. Hiçbir talep ve isteğimi geri çevirmeden son derece kaliteli malzemeyi kullanarak istediğim şekilde dairemi bitirip bana teslim ettiler daha sonraki dönemlerde de ufak bazı sorunlarımı hiç bekletmeden en kısa sürede çözüme ulaştıran  BEYAZIT YAPI inşaat firmasına sonsuz teşekkür ederim.

UĞUR MUNGAN

Kurumsal

Misyonumuz

Misyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?